Pilarki NAX

Mocne, wytrzymałe i bezpieczne – dopasuj rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

PILARKI NAX

Wszystkie pilarki NAX produkowane są na licencji Briggs&Stratton i wyposażone są w silniki spełniające normę Euro V.

Modele posiadają: 

• łańcuch i prowadnicę NAX,
• pompkę paliwa ułatwiającą rozruch oraz
• uchwyt antywibracyjny.

pilarki nax

Produkty na licencji Briggs&Stratton

pilarki nax

3-letnia gwarancja na produkty NAX

PILARKI

Pilarka spalinowa NAX 100C wyposażona jest w silnik o dużej wydajności i trwałości (pojemność silnika 25,4 cm3, maksymalny moment obrotowy 1 Nm), dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

449 zł

Pilarka spalinowa NAX 200C wyposażona jest w silnik o dużej wydajności i trwałości (pojemność silnika 37 cm3, maksymalny moment obrotowy 1,4 Nm), dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

499 zł

459 zł

Pilarka spalinowa NAX 300C wyposażona jest w silnik o dużej wydajności i trwałości (pojemność silnika 45 cm3, maksymalny moment obrotowy 2,1 Nm), dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

549 zł

Pilarka spalinowa NAX 400C wyposażona jest w silnik o dużej wydajności i trwałości (pojemność silnika 51,5 cm3, maksymalny moment obrotowy 2,4 Nm), dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

599 zł

Pilarka spalinowa NAX 500C wyposażona jest w silnik o dużej wydajności i trwałości (pojemność silnika 61,5 cm3, maksymalny moment obrotowy 2,7 Nm), dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

699 zł