BESTSELLERY

Kosiarka NAX 4000S

Kosiarka spalinowa z napędem NAX 4000S z silnikiem 125 cm3 Briggs&Stratton 450E, o szerokość koszenia 51 cm, doskonale sprawdzi się w średnich i dużych ogrodach. Wyposażona w system kół skrętnych, ułatwiający prowadzenie kosiarki pomiędzy różnymi przeszkodami.

1 999 zł

Kosa NAX 600B

Kosa spalinowa NAX 600B ma aż 3-letnią gwarancję, ponieważ wyposażono ją w wydajny silnik o pojemności 42,7 cm3 o maksymalnym momencie obrotowym 1,8 Nm. Te parametry sprawiają, że kosa spalinowa NAX może pracować nawet w trudnych warunkach.

649 zł

Odkurzacz NAX 950V

Odkurzacz spalinowy ogrodowy z dmuchawą NAX 950V jest wydajny i trwały. Wyposażono go w silnik o pojemności 25 cm3 z maksymalnym momentem obrotowym 1 Nm. Taka jednostka napędowa doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach.

599 zł

Pilarka NAX 100C

Pilarka spalinowa NAX 100C wyposażona jest w silnik o dużej wydajności i trwałości (pojemność silnika 25,4 cm3, maksymalny moment obrotowy 1 Nm), dzięki czemu może pracować nawet w trudnych warunkach.

449 zł

Poznaj historię marki Briggs & Stratton

Firma Briggs & Stratton jest największym na świecie producentem silników benzynowych chłodzonych powietrzem, wykorzystywanych w urządzeniach zasilających przeznaczonych do stosowania na zewnątrz. Jej siedziba znajduje się w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych i zajmuje się ona projektowaniem, produkcją, reklamą oraz serwisowaniem tych produktów dla producentów oryginalnego sprzętu z całego świata. Od ponad 100 lat budujemy silniki zasilające urządzenia, za pomocą których ludzie wykonują swoje zadania. Właśnie dlatego konsumenci, którzy chcą kupić jakieś urządzenie zasilające, szukają marki Briggs & Stratton.